Jump to content

Recommended Posts

Posted

Zmodyfikowałem oryginalny scenariusz z manewrami KWK Staszic.  Można teraz zagrać w scenariusz bez konieczności zakupu DLC CARGO. 

Gramy lokomotywą EU07-068.

Proszę pamiętać że po odłączeniu wagonów w Ła  a przed zmianą kierunku jazdy (kabiny) musimy podciągnąć do znaku W5 na około 10m. Wtedy dopiero mamy zmianę sygnału manewrowego niebieskiego na biały w kierunku Łb

Scenariusz testowałem. Przejechałem go całego i wszystko działało poprawnie bez DLC CARGO. 

 

01 Manewry KWKStaszic-Łazy EU07-068.rar

 

 

 

  • Thanks 4
  • 2 years later...
Posted
W dniu 26.06.2026 o 17:58, krzysiukud422 LOLO napisał(a):

Do jakiego folderu wrzucić scenariusz?

Obecnie jeżeli się nie mylę to możesz zagrać w Operacje manewrowe Staszic bez warunku posiadania DLC Cargo. Lokomotywami i wagonami z podstawki gry możesz zagrać.  Wybierasz ten scenariusz w grze i wybierasz EU07 lub EU07x2  Więc ta moja przeróbka sprzed 2 lat jest już całkowicie zbędna i nie ma sensu jej pobierać. Zwłaszcza że jej zawartość już jest dość stara i nie ma gwarancji że działa poprawnie. 

  • I agree 1
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy