Jump to content

Recommended Posts

Co sądzicie o opcji wyboru postaci, którą zasiamy za sterami lokomotywy? Mam na myśli coś podobnego do mechaniki w grze TrainDriver2. W moim odczuciu było by to fajne, nikomu by nie przeszkadzało, a dla niektórych dało by to lepsze odczucia z gry.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Powiem tak, mi to nie przeszkadza kim gram, jednakże spotkałem się z głosami, którym zbytnio nie podobało się, że ich postać to murzyn, albo kobieta i ja ich rozumiem. Można by wprowadzić taką funkcję, ale zapewne trafi do grupy o najniższym priorytecie 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, misiekczołgista napisał(a):

Jak dodadzą opcje wyboru płci pojawi się Święta Inkwizycja i zapyta co z zaimkami, innymi płciami itp itd. Nie brnijmy w to. Zostawmy to jak jest. 

To chorzy psychicznie też mają dostęp do komputera i internetu, nie mówiąc już o takich grach? 🤔

  • Like 1
  • I disagree 4
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

Święta Inkwizycja jest wszędzie. Każdy może donos napisać i napsuć krwi Panu Prezesowi jak nie będzie wyboru zaimków i 24 płci. Co za problem puścić info w świat że tutaj ktoś kogoś dyskryminuje? Nikt nie sprawdzi tylko potępi i zablokuje.  Jak zrobił Steam już raz. 

Znasz historię blokady na steam Workers & Resources: Soviet Republic ?   To poszukaj ile może napsuć krwi jeden fan gry. Dlatego ja sugeruję że lepiej pominąć temat wyboru postaci:) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, KOlorowy napisał(a):

To chorzy psychicznie też mają dostęp do komputera i internetu, nie mówiąc już o takich grach? 🤔

Zazwyczaj nie komentuję takich rzeczy. Teraz to zrobię. To było słabe. Czujesz się lepszym człowiekiem obrażając innych?

  • I disagree 3
  • Haha 2
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, IR45 napisał(a):

Zazwyczaj nie komentuję takich rzeczy. Teraz to zrobię. To było słabe. Czujesz się lepszym człowiekiem obrażając innych?

Czuję się wtedy najlepszym człowiekiem na świecie. Takim niezwykłym superbohaterem, który ma mięśnie tak wielkie, iż można nimi rozgniatać arbuzy. Poza tym, identyfikuję się jako najsilniejszy pół człowiek pół robot, więc proszę te swoje homofobiczne i rasistowskie wpisy zachować dla siebie.

  • Like 1
  • I disagree 1
  • Confused 1
  • Thanks 1
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, KOlorowy napisał(a):

więc proszę te swoje homofobiczne i rasistowskie wpisy zachować dla siebie.

No właśnie. Zachowaj je dla siebie.

  • Haha 3
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy