Jump to content

Pytanie - dla czego nie mogę grać na trybie multiplayer?


Recommended Posts

Dzień dobry.

Piszę z zapytaniem - dla czego nie mogę grać na trybie wielograczowym?

Wchodzę na serwer jako dyżurny ruchu lub maszynista a tu nic. Po chwili wyrzuca mnie z serwera, lub się w ogóle nie ładuję.

Bardzo bym prosił o szybką odpowiedź, ponieważ bardzo lubię grać w grę SimRail, szczególnie w trybie wielograczowym.

Dziękuję i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Zazwyczaj dzieje się tak że dwie osoby wchodzą na jedną nastawnie ie przejmuj się jednego  z was wyrzuci  spróbuj na inną wejść nastawnia i na pewno sobie pograsz na MP

  • I disagree 1
Link to comment
Share on other sites

W dniu 20.05.2024 o 22:09, Arkadio40 napisał(a):

Zazwyczaj dzieje się tak że dwie osoby wchodzą na jedną nastawnie ie przejmuj się jednego  z was wyrzuci  spróbuj na inną wejść nastawnia i na pewno sobie pograsz na MP

No niestety nie działa, wchodzę na pusty serwer, na najmniejsze stacje i i tak nie działa. Mam nadzieję, że ktoś (szczególnie z administracji) wie co zrobić, ponieważ chciałmy zagrać na mp

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Niestety pewnie tego nie ustalimy dlaczego. Spróbuj zgłosić błąd. Chociaż może się okazać, że go tylko skasują (jak mój i ponoć także innych). Wygląda na to, że próbują ukrywać, że mają problemy z MP. Pewnie znowu ta sama śpiewka - hejt. No i co im zrobisz? Oni nie mają pańskiego płaszcza 😉 

PS niedawno miałem w Kozłowie na PL4 pociąg widmo - człowiek mi na radiu zgłasza, żebym podał wylot, a na HUD, pulpicie i w kamerach wszystko wskazuje, że pociągu jeszcze nie ma. Podałem wylot i ponoć przejechał. Niezły cyrk na kółkach, który zagościł od kwietniowej poprawki. 😄 

Edited by qbahn
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, qbahn napisał(a):

Niestety pewnie tego nie ustalimy dlaczego. Spróbuj zgłosić błąd. Chociaż może się okazać, że go tylko skasują (jak mojego i ponoć innych). Wygląda na to, że próbują ukrywać, że mają problemy z MP. Pewnie znowu ta sama śpiewka - hejt. No i co im zrobisz? Oni nie mają pańskiego płaszcza 😉 

PS niedawno miałem w Kozłowie na PL4 pociąg widmo - człowiek mi na radiu zgłasza, żebym podał wylot, a na HUD, pulpicie i w kamerach wszystko wskazuje, że pociągu jeszcze nie ma. Podałem wylot i ponoć przejechał. Niezły cyrk na kółkach, który zagościł od kwietniowej poprawki. 😄 

Potwierdzam. Słyszałem na radiu sytuację z pociągiem widmo, jakiś czas temu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy