Jump to content

Nie istniejący dialog z twórcami gry


Recommended Posts

Witam. Muszę poruszyć ten temat bo strasznie mnie to irytuje. Zauważyłem że tutaj na oficjalnym forum simrail istnieje zerowy dialog z twórcami gry. Ja nie wiem czy Wy Panowie jesteście tak zawaleni robotą czy nie macie po prostu ochoty na kontakt z klientem. Założyłem dwa tematy w usprawnieniach gry a mianowicie " odliczanie metrów w traxie " i " piasecznica w dragonie " Nikt nawet nie potrafi napisać " że odczytał tą wiadomość i przyjął do wiadomości. Nie mówię że trzeba skakać robić nie wiadomo co ale głupie "dziękujemy za wiadomość " Można za to podziwiać zdjęcia kotów w temacie " problemy z serwerami " gdzie już drugi dzień nikt z tym nic nie robi. Na tą chwilę wygląda to tak. Kupiłeś DLC we wczesnym dostępie? SUPER! Proponujesz zmiany lub jakiekolwiek usprawnienie gry? Pfff pisz se chłopie. Jest to przykre. Jak na początku was próbowałem bronić lub tłumaczyć teraz rozumiem niektórych użytkowników tutaj dlaczego kupują DLC zwracają i dają negatywa. Może to jedyny sposób. Życzę wszystkim miłego dnia i samych zielonych.

  • I disagree 1
  • I agree 8
Link to comment
Share on other sites

O właśnie. Miałem opuścić już dzisiaj to forum ale powyższy wpis się pojawił. Ja w temacie. Zgłosiłem dwa błędy. Założyłem dwa tematy. Najpierw miały status jako oczekujące do zatwierdzenia. A dzisiaj znikły. Nie ma śladu po moich wpisach. Ktoś mi wyjaśni co się stało w moimi wpisami? Mogę ponownie założyć tematy jak Wam coś pokasowało się. 

Jak się wejdzie na mój profil w załączniki to jest widoczny mój załącznik. A jak się kliknie to widać to

 

Zrzutekranu2024-04-27133412ccc.thumb.png.e1e0f91f1cbb9bf2b207f04a97c8638e.png

 

Do mojego wpisu nie mam uprawnień? 

Edited by misiekczołgista
  • I agree 5
Link to comment
Share on other sites

W dniu 27.04.2024 o 13:21, Lonely is Good napisał(a):

Witam. Muszę poruszyć ten temat bo strasznie mnie to irytuje. Zauważyłem że tutaj na oficjalnym forum simrail istnieje zerowy dialog z twórcami gry. Ja nie wiem czy Wy Panowie jesteście tak zawaleni robotą czy nie macie po prostu ochoty na kontakt z klientem. Założyłem dwa tematy w usprawnieniach gry a mianowicie " odliczanie metrów w traxie " i " piasecznica w dragonie " Nikt nawet nie potrafi napisać " że odczytał tą wiadomość i przyjął do wiadomości. Nie mówię że trzeba skakać robić nie wiadomo co ale głupie "dziękujemy za wiadomość " Można za to podziwiać zdjęcia kotów w temacie " problemy z serwerami " gdzie już drugi dzień nikt z tym nic nie robi. Na tą chwilę wygląda to tak. Kupiłeś DLC we wczesnym dostępie? SUPER! Proponujesz zmiany lub jakiekolwiek usprawnienie gry? Pfff pisz se chłopie. Jest to przykre. Jak na początku was próbowałem bronić lub tłumaczyć teraz rozumiem niektórych użytkowników tutaj dlaczego kupują DLC zwracają i dają negatywa. Może to jedyny sposób. Życzę wszystkim miłego dnia i samych zielonych.

Widzę, że kolega dołączył do nas 21 kwietnia. Powiem w ten sposób. Szkoda marnować czasu na takie wpisy. Na przestrzeni miesięcy było kilka takich wpisów, jednych wielkich burz, pretensji, propozycji itd. Skutek? Baaardzo mizerny, albo żaden. Radzę sobie odpuścić, bo to nic nie da. Jak to mawia pewien obrazek w języku angielskim: "First time?"

Edited by KOlorowy
  • Sad 1
  • I agree 5
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, KOlorowy napisał(a):

Widzę, że kolega dołączył do nas 21 kwietnia. Powiem w ten sposób. Szkoda marnować czasu na takie wpisy. Na przestrzeni miesięcy było kilka takich wpisów, jednych wielkich burz, pretensji, propozycji itd. Skutek? Baaardzo mizerny, albo żaden. Radzę sobie odpuścić, bo to nic nie da. Jak to mawia pewien obrazek w języku angielskim: "First time?"

Dziękuję za odpowiedz i tak już zdążyłem zauważyć jak się tutaj sprawy mają i sobie dałem spokój. Dalej nie zmienię zdania że jest to przykre. Nie ma sensu zakładać żadnych tematów chyba że szuka się opinii innych użytkowników. Powiem szczerze że jeszcze żadna firma nie potraktowała mnie w ten sposób. Pozdrawiam serdecznie

  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team
Cytat

Nikt nawet nie potrafi napisać " że odczytał tą wiadomość i przyjął do wiadomości.

Tematy w dziale sugestii i usprawnień wymagają akceptacji kogoś z zespołu więc samo pojawienie się ich w publicznej części forum oznacza, ze jednak ktoś tę wiadomość odczytał i zaakceptował.
Pozdrawiam

  • Confused 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, uetam napisał(a):

Tematy w dziale sugestii i usprawnień wymagają akceptacji kogoś z zespołu

Dzień dobry. Szukam informacji a Pan tutaj jest najbardziej kompetentny. Co się stało z moimi zgłoszeniami odnośnie pulpitu kostkowego Kozłów i pulpitu komputerowego Łazy Łb?  Napisałem, czekały na zatwierdzenie i znikły. Nie ma śladu po zgłoszeniach a klikając w załączniki to już Pan powyżej na pewno widział.  Trafiły te zgłoszenia do kosza czy też gdzieś są analizowane? 

Link to comment
Share on other sites

W dniu 27.04.2024 o 13:21, Lonely is Good napisał(a):

Witam. Muszę poruszyć ten temat bo strasznie mnie to irytuje. Zauważyłem że tutaj na oficjalnym forum simrail istnieje zerowy dialog z twórcami gry.

A to nieprawda: jak zgłosiłem sugestię żeby można było posłuchać radia w tle (radia normalnego jak RMF) to Goppel mi napisał w imieniu zespołu SimRail, że nigdy tego nie będzie... 🤣 Ale ten akurat pomysł z radiem nie spodobał także innym ludziom, którzy po mnie pojechali... Więc masz pewność, że jak coś się nie spodoba społeczności to na bank przedstawiciel producenta Ci odpisze, że nigdy tego nie będzie... 🤣 Jedna sugestia więcej z głowy... 🤣

Ten post powyżej potraktuj(cie) jako sarkazm z mojej strony... Po pół roku obcowania z SimRail jedyne o czym obecnie marzę to save żebym mógł pograć w tą wspaniałą grę... Nawet jak zrobili maszynistki to są to pasażerki z założonymi rękami... Nomem Omen - nie wiem czy to jakiś ukryty przekaz do nas - graczy... I co nam zrobicie???? 🤣    

A tak na poważnie to masz tu odpowiedź:

 

Edited by adamets2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
W dniu 29.04.2024 o 12:07, misiekczołgista napisał(a):

Co się stało z moimi zgłoszeniami odnośnie pulpitu kostkowego Kozłów i pulpitu komputerowego Łazy Łb?

Nie dowiesz się nigdy.

W dniu 29.04.2024 o 12:15, adamets2 napisał(a):

można było posłuchać radia w tle (radia normalnego jak RMF)

Tak w sumie to w realu można? (sorry ale nie znam się na tych wszystkich przepisach kolejowych etc.)

Zawsze możesz załączyć streama radiowego z przeglądarki w tle

Link to comment
Share on other sites

@Adamecki kwestię radia poruszałem w innym temacie... Tutaj to raczej miałbyć słodko-gorzki żart na brak dialogu z Twórcami... To czego na pewno nie zrobią to akurat zakomunikowali... 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy