Jump to content
Następne podsumowanie tygodnia pojawi się 21.09 | The next summary of the week will be published on 21.09

Wykres podsumowujący przejazd pociągiem z zakresem ograniczenia prędkości 4000 km/h


Recommended Posts

Witam,

chciałbym zgłosić błąd dotyczący wykresu podsumowania przejazdu pociągiem o numerze 4140, który jest mało czytelny z uwagi na znacznie zawyżony zakres prędkości ustalony na 4000 km/h, co potwierdza zrzut ekranu zamieszczony poniżej - według wykresu maksymalne ograniczenie prędkości na trasie (ok. 3600 km/h) wystąpiło na odcinku Łazy - Zawiercie - Góra Włodowska. W załączniku zamieściłem również log z trasy. 

Pozdrawiam

Podsumowanie Pendolino.png

SimRail_log_2024-04-25_20-29-42.txt

Link to comment
Share on other sites

Witam,

prowadziłem dzisiaj pociąg o numerze 4124 (taka sama relacja, co 4140) i zakres ograniczenia prędkości na wykresie podsumowania przejazdu prezentował się już prawidłowo, co potwierdza zrzut ekranu zamieszczony poniżej. Jedyne do czego mogę się przyczepić to fakt iż temat od kilku dni oczekuje na zatwierdzenie i opublikowanie dla wszystkich użytkowników forum.

PodsumowanieEIP4124.thumb.png.d2e5b632a411500217e68dfac7f57005.png

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team

Błąd związany jest z momentem włączenia / wyłączenia nadzoru ETCS. Przez jedną klatkę system zgłasza już mode = FS, ale dozwolona prędkość znana jest dopiero w następnej klatce animacji. Poprawione w najbliższym update.,

  • Thanks 1
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy