Jump to content
Następne podsumowanie tygodnia pojawi się 21.09 | The next summary of the week will be published on 21.09

Recommended Posts

Witam

Obecnie PKP CARGO SERVICE posiada 2 lokomotywy ET22 typ 201E. Fajnie gdyby w DLC Cargo Pack była lokomotywa o numerze ET22-999 (mam nadzieje, że te DLC zostanie zaktualizowane).

Edited by Domip
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
3 godziny temu, GoppelPL napisał(a):

ET22 Cargounitu to też zmodernizowane lokomotywy, nie mamy takiego modelu w grze. 

A jak już przy byczku jesteśmy. Wg stanu na jaki rok tworzono DLC Cargo? Przyporządkowanie do oddziałów PKP wymalowane na boku z przodu, malowanie itp itd.  Czy też to pełen random? Już chyba 5 raz o to pytam:) Ktoś mi udzieli odpowiedzi? Będę bardzo wdzięczny:) 

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team

Są tam - podobnie jak w EN57 - malowania z poprzednich epok, typu ta z żółtym czołem i herbem Bydgoszczy. Z tych obecnie jeżdżących w 100% oryginalnej budzie to byśmy mieli same niebieskie, szkoda by było tego nie urozmaicić.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, GoppelPL napisał(a):

Są tam - podobnie jak w EN57 - malowania z poprzednich epok, typu ta z żółtym czołem i herbem Bydgoszczy. Z tych obecnie jeżdżących w 100% oryginalnej budzie to byśmy mieli same niebieskie, szkoda by było tego nie urozmaicić.

Czyli rozumiem, że realia na rok 2018, to są tylko wtedy gdy deweloper ma takie zachcianki i mu tak wygodnie, ale jak społeczność o coś prosi, to nie da się, bo to nie jest z roku 2018. Po ostatniej aktualizacji nic mnie już nie zaskoczy w SR.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy