Jump to content

Scenariusze Beta Chamski Dowcip


Chamski Dowcip

Recommended Posts

Bardzo przyjemny scenariusz IR Warszawa - Sędziszów. Dojechałem niestety jedynie do Dąbrowy Górniczej Wschodniej, z jakiegoś powodu opadły mi pantografy i nie mogłem ich za żadne skarby podnieść. Podejrzewam, przejadę ten scenariusz jeszcze raz jak już będzie dodany ruch AI, o ile będzie. I na pewno jak już będzie naprawiony ten błąd z pantografami. 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Rożek napisał(a):

Bardzo przyjemny scenariusz IR Warszawa - Sędziszów. Dojechałem niestety jedynie do Dąbrowy Górniczej Wschodniej, z jakiegoś powodu opadły mi pantografy i nie mogłem ich za żadne skarby podnieść. Podejrzewam, przejadę ten scenariusz jeszcze raz jak już będzie dodany ruch AI, o ile będzie. I na pewno jak już będzie naprawiony ten błąd z pantografami. 

Tak widnieją problemy z pantografami ale to nie błąd w scenariuszu tylko w kibelku. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Chamski Dowcip napisał(a):

Tak widnieją problemy z pantografami ale to nie błąd w scenariuszu tylko w kibelku. Pozdrawiam

tak wiem że to problemy z grą, a scenariusz wszystko w porządku jedynie ruchu Ai brakuje

 

Link to comment
Share on other sites

Testując te scenariusze znalazłem ciekawy błąd. Otóż przy zmianie któregokolwiek EN57 na EN71 za pomocą pociąginator 6000 żaden z EN71 nie pojawia się, ale gdy zmienię na skład wagonowy  z lokomotywą to problemu nie ma. Czy może ktoś to potwierdzić?

Edited by tomnord15
poprawka
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, tomnord15 napisał(a):

Testując te scenariusze znalazłem ciekawy błąd. Otóż przy zmianie któregokolwiek EN57 na EN71 za pomocą pociąginator 6000 żaden z EN71 nie pojawia się, ale gdy zmienię na skład wagonowy  z lokomotywą to problemu nie ma. Czy może ktoś to potwierdzić?

Cześć, sprawdziłem i okazało się że błąd leży po mojej stronie - źle wpisałem id. Błąd poprawiłem i teraz wszystko działa. Dziękuję za zgłoszenie błędu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Scenariusz Katowice-Warszawa jest NIEZIEMSKI! Wyjeżdża się rano ok 5 nad ranem z Katowic gdzie jest jeszcze ciemno. Trochę pada śnieg. Niezwykle fajnie się prowadzi EN57. Jedziemy tak jak do Sędziszowa przez Tunel, żeby potem odbić na magistralę do Warszawy. Nie dałem rady przejść całego bo była 4 nad ranem czasu realnego, a zacząłem grać ok 1 w nocy. Super się obserwuje zmiany godzin z nocy na dzień, wschód słońca zimą. Jest genialny Klimat. Jedyne o czym marzyłem to o save bo było tak żal przerywać, szczególnie, że nie miałem żadnych opóźnień. Za te 3 godziny zgarnąłem 11000 pkt. Wszystkim gorąco polecam ten scenariusz.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Scenariusz w pełni grywalny. Z Katowic do Warszawy Wschodniej udało się dojechać w 4 godziny 50 minut (dodałem sobie postoje w kilku miejscach, tak to pewnie by szybciej poszlo). Niestety w Warszawie Wschodniej nie zalicza postoju i nie chce go zaliczyć, mimo że cały pociąg jest schowany w peronie, ani nie chce tymbardziej podać wyjazdu. Ode mnie propozycja by dodać jeszcze 2min postój w Grodzisku.

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, تَحْمِيد napisał(a):

Scenariusz w pełni grywalny. Z Katowic do Warszawy Wschodniej udało się dojechać w 4 godziny 50 minut (dodałem sobie postoje w kilku miejscach, tak to pewnie by szybciej poszlo). Niestety w Warszawie Wschodniej nie zalicza postoju i nie chce go zaliczyć, mimo że cały pociąg jest schowany w peronie, ani nie chce tymbardziej podać wyjazdu. Ode mnie propozycja by dodać jeszcze 2min postój

Planowane są zmiany w scenariuszach a w tym też nowe wyzwania. Pozdrawiam 😀

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy