Jump to content

Scenariusze Beta Chamski Dowcip


Chamski Dowcip

Recommended Posts

Zapraszam po nowy update który zawiera już dwa scenariusze relacji:

1). Katowice - Warszawa Wschodnia przez Kozłów (InterRegio Chebziok)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2). Warszawa Wschodnia - Sędziszów przez Zawiercie, Katowice, Sławków i Kozłów (InterRegio Hanys)

[Katowice - zmiana kabiny!] Do wyboru mamy dwie pory roku: Lato, Zima.

InterRegio Hanys ma poprawiony (zaktualizowany) rozkład jazdy.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ważne co będzie w planach:

- Kolejne scenariusze

- Zmiany pogody

- Ruch AI 

 

FB_IMG_1701295103197.thumb.jpg.f2df3a734d64ce42cc0b3d9225e1ea6a.jpg

20231127214247_1.jpg

 

 

SimRailMod_version.0612.rar

 

51_Rozkładówki.rar

Edited by Chamski Dowcip
Próbka do aktualizacja (51_Rozkładówki) New Update v31.03.24
  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

W dniu 24.11.2023 o 14:12, Interceptor napisał(a):

Pojawi się trasa w drugą stronę? z Sędziszowa na Warszawę?

Tak pojawi się (napewno) w obecnej chwili powstaje InterRegio z Katowic do Warszawy przez Kozłów i będzie na jednostce EZT - EN71

Edited by Chamski Dowcip
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ukończyłem właśnie ten scenariusz. Mam za sobą bite 5 godzin jazdy. Nie ukrywam, że do tego celu wypiłem dwie mocne kawy i dobrze napakowałem się jedzeniem. 😉 Szkoda, że nie ma dodatkowego ruchu, ale sam przebieg jest jak najbardziej fajny. Jednak jest błąd w rozkładzie - Warszawa Włochy - godzina 8.54. Powinno być wpisane tak mniej więcej 9.16 i będzie ok. Reszta rozkładu w miarę dobra. Występują także fajne urozmaicenia w postaci jazdy po lewym torze. Dodam jeszcze, że na końcowej stacji - Warszawa Wschodnia - nie odlicza pasażerów i nie kończy służby. Z innej beczki, rozkład jest tak zrobiony, że można sobie wstawić na własne potrzeby np. "siódemkę" z pięcioma wagonami i polecieć 120. Będziemy się też mieścić mniej więcej w rozkładzie, bo jest tak na +/- 2 minuty, ale to jako taki tam pomysł, gdyby ktoś się chciał w taki sposób zabawić. 🙂 Dzięki za kolejny scenariusz.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, skylake napisał(a):

Ukończyłem właśnie ten scenariusz. Mam za sobą bite 5 godzin jazdy. Nie ukrywam, że do tego celu wypiłem dwie mocne kawy i dobrze napakowałem się jedzeniem. 😉 Szkoda, że nie ma dodatkowego ruchu, ale sam przebieg jest jak najbardziej fajny. Jednak jest błąd w rozkładzie - Warszawa Włochy - godzina 8.54. Powinno być wpisane tak mniej więcej 9.16 i będzie ok. Reszta rozkładu w miarę dobra. Występują także fajne urozmaicenia w postaci jazdy po lewym torze. Dodam jeszcze, że na końcowej stacji - Warszawa Wschodnia - nie odlicza pasażerów i nie kończy służby. Z innej beczki, rozkład jest tak zrobiony, że można sobie wstawić na własne potrzeby np. "siódemkę" z pięcioma wagonami i polecieć 120. Będziemy się też mieścić mniej więcej w rozkładzie, bo jest tak na +/- 2 minuty, ale to jako taki tam pomysł, gdyby ktoś się chciał w taki sposób zabawić. 🙂 Dzięki za kolejny scenariusz.

Dziękuję serdecznie za ocenę. Sam scenariusz beż użycia edytora jest utrudniony i trzeba włożyć w to serce. Lecz z kolei na opinie i uwagi będą prostowane. Dziękuję, do następnego!!!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ukończyłem właśnie najnowszy scenariusz tylko zamieniłem sobie kibelka na TLK z 14 wagonami, bardzo przyjemny scenariusz, z pewnością na długie wieczory jedyne błędy jakie wyłapałem to tak jak wspomniał kolega wcześniej że nie zalicza końcowej stacji Warszawa Wschodnia oraz ten błąd z godziną przelotu przez Warszawa Włochy. Fajnie by było jakbyś dodał z jakieś dwie zmiany pogody powiedzmy przed Kozłowem i za Opocznem, oraz przydałby się postój w Grodzisku Mazowieckim do pełni szczęścia. Dzięki wielkie za ten scenariusz bo będę wracał do niego oraz czekam na kolejne🙂

Bez tytułu.png

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Paczek napisał(a):

Ukończyłem właśnie najnowszy scenariusz tylko zamieniłem sobie kibelka na TLK z 14 wagonami, bardzo przyjemny scenariusz, z pewnością na długie wieczory jedyne błędy jakie wyłapałem to tak jak wspomniał kolega wcześniej że nie zalicza końcowej stacji Warszawa Wschodnia oraz ten błąd z godziną przelotu przez Warszawa Włochy. Fajnie by było jakbyś dodał z jakieś dwie zmiany pogody powiedzmy przed Kozłowem i za Opocznem, oraz przydałby się postój w Grodzisku Mazowieckim do pełni szczęścia. Dzięki wielkie za ten scenariusz bo będę wracał do niego oraz czekam na kolejne🙂

Bez tytułu.png

Brak postoju w Grodzisku jest tymczasowy przy kolejnej aktualizacji zostanie dodany, zarówno jak i korekta rozkładu jazdy. Za opinie bardzo dziękuje 🙂. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Chamski Dowcip napisał(a):

Na samej górze /|\

Ja z kolei nie mogę ruszyć  w tym scenariuszu w ogóle a wszystko robię dobrze bo już umiem odpalać en57, co jest nie tak? Zarówno z jednej jak i drugiej kabiny. przetwornica w ogóle nie działa, wygląda mi to na błąd bo nie mogę jej ani odblokować ani przy uruchomieniu wszystkiego na nowo też nie działa

Edited by adisuper
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, adisuper napisał(a):

Ja z kolei nie mogę ruszyć  w tym scenariuszu w ogóle a wszystko robię dobrze bo już umiem odpalać en57, co jest nie tak? Zarówno z jednej jak i drugiej kabiny. przetwornica w ogóle nie działa, wygląda mi to na błąd bo nie mogę jej ani odblokować ani przy uruchomieniu wszystkiego na nowo też nie działa

neutralny bieg wrzuć

  • Haha 1
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, adisuper napisał(a):

To też nic nie skutkowało

Pomaga. Też miałem problem z scenariuszem. Na klawiaturze strzałka w dół na jałowy/neutralny/zero jak zwał tak zwał i pomaga. To samo na scenariuszach oryginalnych simkolu. Z ustawionym kierunkiem do przodu nie uruchomisz endolino.

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, misiekczołgista napisał(a):

Pomaga. Też miałem problem z scenariuszem. Na klawiaturze strzałka w dół na jałowy/neutralny/zero jak zwał tak zwał i pomaga. To samo na scenariuszach oryginalnych simkolu. Z ustawionym kierunkiem do przodu nie uruchomisz endolino.

Próbowałem  z neutralnym i nic, chodzi mi o katowice- Warszawa wschodnia kibelkiem km pojedynczym

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy