Jump to content
Następne podsumowanie tygodnia pojawi się 21.09 | The next summary of the week will be published on 21.09

Dorota - Dąbrowa Górnicza: Wschodnia - błąd blokady liniowej.


FluffyAdmiral

Recommended Posts

Dzisiaj podczas rozgrywki na posterunku Dorota zdarzyło mi się, że gracz obsługujacy posterunek Dąbrowa Górnicza Wschodnia załozył blokadę na torze lewym. Po zaakceptowaniu blokady oraz ułożeniu przebiegu dla nadjeżdżającego pociagu, gracz z Dąbrowy zerwał blokadę aby użyc toru prawego. Z tego powodu, strzałka blokady liniowej z kierunku Dąbrowy Wschodniej zaczęła migać tak jakby Dąbrowa chciała załozyć blokadę na torze lewym i załączył się dzwonek blokady. Pomimo wszelakich prób, nie byłem w stanie odblokować tej części pulpitu i wyłączyć dzwonka. Poniżej zamieszczam link do wideo z tego zdarzenia (Start od 3:00:30) 

Poźniej, podczas rozmowy z graczem na posterunku Dąbrowa Górniaca Wschodnia, dowiedziałem się, że u niego strałka na tym torze również się zablokowała. (około 3:38:00)

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team

Następnym razem w takiej sytuacji zwolnij przebieg od semafora wjazdowego przypisanego do tej blokady - powinno to umożliwić wybranie polecenia POZ na blokadzie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy