marek.pyrgal Posted 8 hours ago Posted 8 hours ago Witam. Podepnę się do dyskusji i pytania kolegi "Pożeracz Amperów", kiedy możemy się spodziewać uaktualnienia FSR w grze? Pytam bo jak narazie posiadacze kart AMD, tacy jak ja, dostali co prawda ulepszenia graficzne do owych kart, ale posiadacze Nvidii mogą od samego początku cieszyć się ulepszenaim upscalingu DLSS na wysokim poziomie. Wiem bo miałem epizod posiadania karty Nvidii i grałem na nich w Simreila. Obecnie posiadam RX7900 XT i wolę grać natywnie niż FSR-em bo to co prezentuję FSR w grze to porażka. Możliwe że wbudowanie w ustawieniach, jak w większości grach generowania klatek z najnowszym lub przynajmniej starszą [3.1] wersją FSR-a by pomogło. 1
Recommended Posts