Jump to content

Recommended Posts

Posted

Dzień dobry zastanawiałem się nad tym czy w singlu można by dać możliwość w scenariuszu przejechać się składem pociągowym nie prowadzonym przez ciebie do np. twojego składu którego masz wziąść na trasę jakąś. W sensie wiem że jest to zablokowany wchodzenie do składu prowadzonego przez bota, ale czy jest możliwość odblokowania tego.

  • 3 weeks later...
Posted

Raczej nikt Ci nie odpowie, bo temat jest już zamknięty. Nadal uważam, że takie rozszerzenie powinno zostać dodane do gry.

Jeśli są gracze, którzy chcieliby z tego korzystać, to znaczy, że istnieje na to zapotrzebowanie.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy