nowylis Posted June 7 Posted June 7 Dzień dobry zastanawiałem się nad tym czy w singlu można by dać możliwość w scenariuszu przejechać się składem pociągowym nie prowadzonym przez ciebie do np. twojego składu którego masz wziąść na trasę jakąś. W sensie wiem że jest to zablokowany wchodzenie do składu prowadzonego przez bota, ale czy jest możliwość odblokowania tego.
Chamski Dowcip Posted 11 hours ago Posted 11 hours ago Raczej nikt Ci nie odpowie, bo temat jest już zamknięty. Nadal uważam, że takie rozszerzenie powinno zostać dodane do gry. Jeśli są gracze, którzy chcieliby z tego korzystać, to znaczy, że istnieje na to zapotrzebowanie.
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now