Jump to content
Następne podsumowanie tygodnia pojawi się 21.09 | The next summary of the week will be published on 21.09

Po dużym patchu wczoraj lub dzisiaj w nocy


Konder

Recommended Posts

Witam. Moim zdaniem po dzisiejszym kolejnym dużym patchu ja zauważam stanowczą poprawe  w ruchu ktory odbywa sie w : Zawiercie  , łazy, łazy ła, łazy łb. Na innych stacjach z tego co słyszałem też jest generalnie ok. W zawierciu i we wszystkich łazach oraz pozostalych tak rozbudowanych stacjach   ( duza ilosc torów ,  rozjazdów oraz semaforów ), jest naprawde spoko, jedynie trzeba byc cierpliwym na swój sygnał aby wyjechać ze stacji i będzie ok. Takze aktualizacja na plus i mam nadzieje ze tego typu usterki jesli pojawią się, będą takowe usterki szybko rozwiązywane. Także zespolowi   simrail z mojej strony, naprawde dziękuje i trzymam kciuki za dalszy rozwoj symulatora. Mam nadzieje ze będzie kiedys w przyszlosci możliwość postawienia prywatnego serwera. Jeśli moge dodać to prosze rowniez  zwiększyc liczbe publicznych serwerów gdyż kolejni testerzy będą dołączać prawdopodobnie do testow a slotow na serwerach juz istniejących, tych slotow zaczyna brakować. Optymalizacja coraz lepsza i to na plus choc są zdarzają sie raz na jakis czas takie zawieszanie się podcxas rozgrywki na kilka sekund. Również  mam nadzieje ze kwestia z pingiem zostaje polepszona jak sie tylko da.
Pozdrawiam zespol simrail oraz wszystkich użytkownikow symulatora simrail.  

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam jest zdecydowana poprawa w działaniu dyżurnego ruchu AI. Po ostatnim patchu nie zdarzyła mi się puki co sytuacja żeby AI nie podało mi wjazdu/wyjazdu. Czasami co prawda trzeba trochę na niego zaczekać ale to i tak jest duży krok do przodu w stosunku do tego co było wcześniej. Oby tak dalej trzymam kciuki 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, POPSZTUNGES napisał(a):

no my teraz mamy problem na ząbkowicach na pl1 

(od dabrowy gorniczej w strone zabkowic stoja 4 pociagi) ai nie wpuszcza

aż specjalnie wszedłem na pl1 i z tego co widzę korek się już prawie rozładował 🙂 Wystarczy być cierpliwym 😄

 

 

 

11.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy